Konzulens felkérése?

Figyelt kérdés
Többen szeretnénk ugyanazt az oktatót felkérni. Hogyan kellene fogalmaznom, hogy biztosan engem válasszon?
2016. máj. 7. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben a fázisban már nem ez számít, hanem

- ki kéri fel előbb az adott oktatót (hány embert vállalt el előtted és hányat vállalhat)

- milyen a kapcsolatod az adott oktatóval

- mi a véleménye rólad az adott oktatónak

- a választott téma mennyire illik bele az adott oktató tevékenységébe

- a választott téma mennyire tetszik az adott oktatónak

2016. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A témajegyzékből választottam témát és ő van kijelölve hozzá konzulensként. Levelezősök vagyunk, személy szerint senkit sem ismer.
2016. máj. 7. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor viszont az idő számít.

Gyorsan kérd fel! - És személyesen, ne levélben!

2016. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értek 1-et az előttem szólóval.

Szerintem pont, hogy e-mailben sokkal KONKRÉTABB a dolog.

És mi az, hogy milyen kapcsolatod van az oktatóval???? Ez nem általános iskola. Nyilván nem olyan tanárt kér fel, aki nem szimpatikus neki de a tanárok nehogy már szimpátia alapján döntsenek... ez nem így működik. Főleg, ha levelezős és azt sem tudja ki. Egyenlő esélyekkel kellene indulnia mindenkinek, legyen az nappalis vagy levelezős hallgató.

2023. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!