Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor cseszhetem az...

Most akkor cseszhetem az egész dolgozatot? Hogy lehet ezt egyáltalán megtanulni? Lehetetlen? Mi a fr*ncot csináljak?!

Figyelt kérdés
témazárót fogok írni. füzetbe írunk, de olyan rohadtgyorsan kell írni, én mindig lemaradok, csomó minden hiányzik a vázlatomból. a tankönyvből akartam tanulni és alá is húztam benne minden fontosabbat. pedig rohadt sok idő volt. erre mire jövök rá??! a tankönyvben a töredéke van benne annak amit a füzetbe írunk. és mint mondtam folyton lemaradok de még ha le is tudok írni valamit akkor is csak kulcsszavakat és azokat meg nem értem. nem tudom összekombinálni a füzetemet a tankönyvvel mert összevissza írtunk. elkérni más füzetét és leírni a lemaradasásaimat, egy élet nem lenne elég idő plusz a füzetemben rohadtul nincsen hely. de még ha valamilyen módon össze is kombinálnám a füzetet a tankönyvvel, akkor meg több mint 150 oldal lenne. én annyit nem tudok megtanulni ismerem magam így pont rohadtul nehezen ment a tanulás, de az hogy lehetőségem sincs arra hogy próbáljam, az felb/sz. tudom az én hibám, hülye vagyok, nem kell leírnotok. de most egy ilyen helyzetben mit csinálhatok?!!!

2016. máj. 8. 01:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltál már arra, hogy elkérd valaki füzetét?

Rendelkezésedre áll 15 perc szünet, de ha mást nem akkor otthon leírod.

Aztán a jegyzetelést pedig gyakorold és tanuld meg, mert egyetemen még inkább le fogsz maradni.

2016. máj. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

igenigen tudom mindig el kellett volna kérnem valaki füzetét tudom ezt elrontottam. de sokszor nem is tudtam hogy hiányzik valami, csak dogák előtt. úgy tűnik sokszor észre sem veszem amikor le kell írni valamit..

de igen, próbálok figyelni, mert ez így most elég szívás

2016. máj. 8. 02:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérd el egy logikusan jegyzetelő (értsd, egész mondatokban író) füzetét, és FÉNYMÁSOLD le.
2016. máj. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg vedd fel diktafonra és mindemellett, nem tudom milyen tárgyról van szó. Menj el könyvtárba, vagy kérj a tanártól könyvajánlást, vagy mindkettő.
2016. máj. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden óra után kérd el egy olyan ember füzetét, aki mindent lejegyzetel és hasonlítsd össze a tiéddel.

De én azt tudom mondani, hogy ha a tanár csak mond valamit, nem is írja fel a táblára... Akkor is próbáld meg lejegyzetelni. Sok tanár annak a híve, hogy ami elhangzott, visszakérhető.

2016. máj. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#4

Feltéve, ha megengedi a tanár. De középiskolában nem minden tanár örül neki...

2016. máj. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy nem leszek népszerű, de én akkor is felvenném.
2016. máj. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát nálunk kb nem is ír a táblára.

köszi a tippeket, habár a felvevős lehet metszes lenne, de lehet majd megpróbálom, na meg minden óra után akkor megnézem valaki füzetét


jelen esetben viszont nem tudom, lehet elkérem valakitől a füzetét csak a leírásban említettek miatt bonyolult lenne, és én meg csak a füzetem, és a tankönyv képét tudom az "agyammal lefotózni", mert gondolom vizuális típus vagyok tanulásnál

2016. máj. 8. 02:14
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

#7

Ezzel csak az a baj, hogyha a tanár engedélye nélkül történik, komoly következményei lehetnek.

De szerintem kérdezd meg, ha rábólint nyugodtan.

2016. máj. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Milyen tantárgy?

Lehet a könyv nagyon hiányos, vannak rossz tankönyvek... Egyébként én gimiben sokszor felvettem a biológia órákat telefonnal, csak mert nehezen értettem meg elsőre és otthon ha visszahallgattam úgy könnyebb volt tanulni. Elindítottam a telefonomon a hangfelvétel gombot és betettem a padba, első padban ültem szal jól felvette. Aztán ha nem kellett kitöröltem, és nem mondtam el senkinek.

De igazából tényleg egyszerűbb ha elkéred valaki füzetét

2016. máj. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!