Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmelót vállaltam, mondták...

Diákmelót vállaltam, mondták hogy hívnak, ha nem voltam elérhető egész nap mikor kerestek, akkor már cseszhetem?

Figyelt kérdés
Van már egyenruhám is meg minden egyéb..
2013. máj. 2. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van már munkaruhád is, akkor már eléggé le van fixálva a dolog, ha nem érnek el, akkor keresnek újra.
2013. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez tegnapelőtt volt. ma meg felhívtam őket háromszor, harmadik alkalommal foglalt volt, magyarul látták, hogy telefonáltam, de semmi.. nem telefonáltam többször mert nem akarok erőszakoskodni, de most félek, hogy ebből az egy napból (hogy pont aznap nem vettem fel mert eltüntettem a telefonomat, lehetőleg némán) azt szűrték le, hogy elérhetetlen vagyok vagy nem is tudom.
2013. máj. 2. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!