Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor cseszhetem az...

Most akkor cseszhetem az egész dolgozatot? Hogy lehet ezt egyáltalán megtanulni? Lehetetlen? Mi a fr*ncot csináljak?!

Figyelt kérdés
témazárót fogok írni. füzetbe írunk, de olyan rohadtgyorsan kell írni, én mindig lemaradok, csomó minden hiányzik a vázlatomból. a tankönyvből akartam tanulni és alá is húztam benne minden fontosabbat. pedig rohadt sok idő volt. erre mire jövök rá??! a tankönyvben a töredéke van benne annak amit a füzetbe írunk. és mint mondtam folyton lemaradok de még ha le is tudok írni valamit akkor is csak kulcsszavakat és azokat meg nem értem. nem tudom összekombinálni a füzetemet a tankönyvvel mert összevissza írtunk. elkérni más füzetét és leírni a lemaradasásaimat, egy élet nem lenne elég idő plusz a füzetemben rohadtul nincsen hely. de még ha valamilyen módon össze is kombinálnám a füzetet a tankönyvvel, akkor meg több mint 150 oldal lenne. én annyit nem tudok megtanulni ismerem magam így pont rohadtul nehezen ment a tanulás, de az hogy lehetőségem sincs arra hogy próbáljam, az felb/sz. tudom az én hibám, hülye vagyok, nem kell leírnotok. de most egy ilyen helyzetben mit csinálhatok?!!!

2016. máj. 8. 01:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem: azt írod, hogy mindig a dogák előtt veszed észre, hogy nem jók a füzetben szereplő dolgok. Előbb nem is nézel bele a füzetbe?? Ha mondjuk magyarról van szó, azt én is mindig a tanárnő elbeszélése alapján jegyzeteltem a füzetbe, de pl. a történelmet a tankönyvből tanultam (igaz, ez kicsit nehezebben ment, de nem a tankönyv miatt, hanem a tantárgy miatt). Olvasol eleget? Szépirodalmat? Akkor könnyebben fog menni az írás is. Ebben a számítógépes világban nem csoda, ha elmaradnak írástudásban a gyerekek. De úgy látom, eléggé neki vagy keseredve, mintha nem szeretnéd azt a tárgyat. Így viszont nehéz megtanulni is. Olyasmit tanulj majd a jövőben, amit szeretsz is.
2016. máj. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!