Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem sikerült a matematika...

Nem sikerült a matematika írásbeli érettségim, valószínű a 12%-ot sem értem el. Októberben lesz pótérettségi, de azt hallottam, az sokkal nehezebb. Tényleg így van? Ha a mostanit sem tudtam, akkor azt még úgy sem fogom.

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem szóbelizel helyette? Ott van amit meg tudsz tanulni és nem csak a matektudásod számít. Mondjuk feladatot is kell megoldani, de vannak definíciók is, azt csak meg tudod tanulni.
2016. máj. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

12% alatt nem lehet szóbelizni.

Matektanárként mondom, hogy az idei érettségi könnyű volt. Az októberi nem lesz nehezebb.

2016. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Nekünk meg pont azt mondja a matek tanárunk, hogy inkább várjuk meg a következő májust (akkor is ha csak javítani, szintemelni, stb szeretnénk) Mert az októberi vizsgák tényleg nehezebbek.

Nem megoldhatatlanok, csak nehezebbek mint a májusiak.

2016. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A matek könnyű annak, aki tudja. Egyébként nekem pont a matek tanárom mondta, hogy az októberi mindig nehezebb.
2016. máj. 8. 09:56
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Nem lett meg a tizenkét pontod?

Vagy mennyi lett összesen?

2016. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
19%

Tudod miért mondta, hogy nehezebb? Na, eláruljam?


Hogy még jobban tanuld és jobb jegyet kapjál...

2016. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

elvileg tényleg nehezebb, és nem csak a matek, hanem a töri is.

Ha meglesz a 12 pont (nekem is meglett, sőt, 22 pontom lett, holott azt hittem épp meglesz a 12, akkor tényleg nem volt lehetetlen), mindenképp menj szóbelizni. Én is megyek, bár nekem csak pár pont kell.

Ha pedig mégsem lesz meg, azzal semmit sem veszíthetsz, ha októberben megpróbálod. Addig pedig erős gyakorlás és matektanár (nálam is ez lett volna, ha... :))

2016. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Elmentél októberben?
2017. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!