Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy hónappal a tanév vége...

Egy hónappal a tanév vége előtt kicsaptak, mit tudok/érdemes tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tanköteles, 2 évem van még hátra az érettségiig.

Ha most év vége előtt kidobnak, akkor az egész eddigi évem kárba vész majd, és nem kapok bizonyítványt év végén? Illetve ilyen tényezők mellett gondolom az átjelentkezés sem lesz könnyű egy másik középiskolába. Mit tudtok tanácsolni?



2016. máj. 9. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg! Én hallottam olyanról, hogy kitűzött fegyelmi elől "menekült meg" valaki azzal, hogy önként távozott.
2016. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége, hogy fegyelmivel vagy anélkül távozol. A végeredmény ugyanaz. Inkább próbáld meg meghúzni magad, megbeszélni az iskolával, hogy ne kelljen bejárnod, és majd beszámolsz (szerintem ők is jobban járnak), ezt a pár hetet már ki kéne itt húzni, és jövőre átiratkozni estire. Nem igaz, hogy nem tudsz úgy viselkedni, hogy ehhez ne járuljanak hozzá!
2016. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem állsz bukásra semmiből?
2016. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Fizikából elég szarul állok, a többi tantárggyal nem lenne probléma.
2016. máj. 9. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!