11-es évismétlés?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy pár éve volt egy balesetem, ami miatt nincs lépem, ez azt eredményezi, hogy mostanában megállás nélkül beteg vagyok. Általában megvan az ok, hogy mi okoz gondot, de általánosságban elmondható, hogy sajnos folyamatosan lázas vagyok . A hiányzott órák az egy dolog... viszont folyamatos láz és betegség mellett nem nagyon tudok kellő figyelmet fordítani a tanulásra, főleg nehéz visszatérni egy áthiányzott hét után. Jelenleg ott tartok, hogy hármasra állok két érettségi-tárgyból is, illetve érzem magam is, hogy kevés van a fejemben. Eddig idén 200 órát hiányoztam, és megint beteg vagyok. Sokszor kell választanom, hogy orvoshoz menjek, vagy iskolába,mert nem lustaságból hiányzok ennyit. Szerintetek olyan van, hogy a túl sok hiányzás miatt megismételtetik az évet velem? Rá kéne szánni egy kis időt, hogy csak az egészségemre koncentráljak. Újrajárhatom a 11-et? És ebben az esetben ér hátrány a felvételivel kapcsolatban?

2016. máj. 9. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Adj be egy kérelmet az iskolaigazgatónak, hogy hadd ismetelhead meg az évet.
2016. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!