Kresz elméleti vizsga?

Figyelt kérdés

Május 27-én kell mennem elméleti vizsgára. Szerintetek akkora meg lehet tanulni a kreszt úgy, hogy át is menjen az ember?

Tanulom már egy ideje, de a próbavizsgánál mondjuk 8 próbálkozásnál 5 alkalom sikertelen.. hogy legyek jobb?

minden nap gyakorlom.


2016. máj. 10. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen menni fog. Én 5 nap alatt készültem fel rá. Szerintem felesleges tanulgatni, a gyakorlóprogrammal gyakorolj folyamatosan. Minél többet gyakorolsz vele, annál jobban fognak menni a tesztek. Én nap közben 1-2 óránként csináltam 1 feladatsort, kb. 3 nap után már 70 pont felettiek voltak, a vizsgán 75 pontot értem el. :)
2016. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,az a lényeg hogy a gyakorló programot tudjad kisujjból :) Sokat kell gyakorolni, egy nap akár többször is,amíg magabiztosan nem fogod tudni a válaszokat..
2016. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez még a könnyű része! Én elkezdtem olvasni a könyvet, de unalmas volt. Addig nyomtam a szakoe-t amíg nem lettek 100%-os válaszaim. Vizsgán 99% lett... :D

Néhány kérdésnél asszem fellapoztam a könyvet is.

2016. máj. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia :)


Én május 31-én megyek, gyakorlom egy ideje, 5 hib pontokkal szoktam végig csinálni. :)

Ne add fel, menni fog. :)

2016. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!