Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szintemelő értettségit...

Ha szintemelő értettségit csinálok de nem sikerül jól, mindenképpen az számít a felvételinél?

Figyelt kérdés
Ha van egy 94 % os közepem és csinálok szintemelőt ugyanabból, de nem lesz jó és nem kapom meg a pluszpontokat érte, akkor a felvételinél ugye jobban jönne ki ha a közepet számolnák. Ilyen létezik vagy ha van szintemelőm akkor mindenképpen azt számolják a pontokhoz?
2016. máj. 11. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A számodra kedvezőbbel számolnak, szóval veszíteni valód nincs.
2016. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja, ha minden adatot megadsz, akkor azzal számolnak, amivel a legtöbb pontod lesz (a követelmények teljesülése mellett). Egyébként tudsz rajta te is manipulálni valamennyit, mert ha most érettségizel, és később, a bizonyítvány kézhez vétele után teszed a szintemelőt, arról csak egy tanúsítványt fogsz kapni, amit nem is feltétlenül kell megmutatnod senkinek, tehát ha akarod, akkor nem töltöd fel a felvételihez.
2016. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tavaly érettségiztem de a jelentkezésnél be kellett írnom hogy fogok emeltezni mert úgy volt hogy követelmény oda ahová jelentkezek, de most meg már az van kiírva az egyetem oldalára hogy nem kell...szóval gondolom fel kell tölteni a tanusítványt ha már bejelöltem hogy fogok emeltezni is.
2016. máj. 12. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
A felvi.hu honlapon nézd meg, kell-e emelt, ott tuti megbízható és naprakész az infó. Ez egyébként nem egyetemtől függ, hanem szaktól.
2016. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!