Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg 150 oldalt...

Hogy tanuljak meg 150 oldalt 5-ösre?

Figyelt kérdés

Június 2-án lesz vizsgám, 24 tétel, összesen 150 oldal. Muszáj nagyon jól sikerülnie. Már régen kellett ennyit tanulnom, habár szerintem nem vagyok rossz képességű.

Praktikák? Szerintetek hogyan osszam be, hogy ismételni is bőven legyen időm?


2016. máj. 12. 15:03
 1/2 Crisopher ***** válasza:

Egyenletesen oszd be, hagyj közben pihenő napokat.

Tanulás közben próbáld a lényeget megérteni, és ne izomból próbálj magolni, mert az úgyse fog menni. Inkább az összefüggéseket próbáld meglátni.

Jegyezd meg minden tételhez a fontosabb kulcsszavakat. Egy-egy kulcsszóról jussanak eszedbe a hosszabb összefüggések és kifejtések.

2016. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanulj meg minden nap 10 oldalt (szerintem ez simán hozható) és a fennmaradó napokon ismételj. Az utolsó napon (1-én) pedig pihentesd az agyad :-)
2016. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!