Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg fogok bukni informatika...

Meg fogok bukni informatika érettségin?

Figyelt kérdés
Most töltöttem le a megoldó kulcsot és egyedül a szövegszerkesztés sikerült valamennyire, a táblázatkezelésnél jól tudtam a függvényeket, de nem az a megoldás jött ki nekem mint ami a megoldó kulcsban volt: a beszélgetés idejénél nem adtam hozzá +1-et, adatbáziskezelés sem ment annyira két lekérdezést tudtam, a weblap szerkesztésnek neki sem álltam

2016. máj. 13. 08:23
 1/7 anonim válasza:
Ha nagyjából tudod miket tudtál, és miket nem.. számold össze akkor kb hány pontod van.. de csak nem buktál meg..:) Ezekből már lehetett pontokat összeszedni..Sok sikert!
2016. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mennyit kell elérnem hogy mehessek szóbelizni? 120 pontos volt az érettségi
2016. máj. 13. 08:53
 3/7 anonim válasza:
84%
Amikor én érettségiztem tavaly, akkor 12 %-ot kellett elérni ahhoz, hogy lehessen menni szóbelizni :) Ha ez még így van, akkor "írásbelin" 15 pontot kellett összeszedned..
2016. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Minek mentél informatikából érettségizni, ha nem a 4-es/5-ös minimális határt ütötted meg?


Másik kérdés: Hogy a fenébe lehetne informatika érettségin megbukni, amikor olyan röhejesen alapvető dolgokat kérdeznek (mind írás, mind szóbelin), hogy egy olyan valaki is tudná legalább kettesre, aki előtte még be se kapcsolt egy számítógépet?

2016. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Százhúsz pontot lehet elérni írásbelin?
2016. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

150 pont az egész.

120 pont a gyakorlati.

30 pont a szóbeli.

Mindkettőn el kell érni 12%-ot az évényességhez.

Tehát 12 pontot kell elérned ahhoz, hogy mehess szóbelizni informatikából.

Megjegyezném, aki ennyit nem tud elérni, az nemhogy informatika érettségin, 12. évfolyamon mit keres...

2016. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Este, amikor utoljára magamnál voltam, még nem 12 pont volt a 120 pont 12%-a. De így éjfél után már sok minden hihetővé válik.
2016. máj. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!