Infó érettségi?

Figyelt kérdés
Kellett ugye szerkeszteni egy kèpet a weblapos feladatnál. Azt a megoldások mappába kellett menteni? Nekem lètezik a kèp, jó a mèrete, majd be is szúrtam a weblapon oda, ahová kellett, de a források mappába mentettem vissza. Akkor erre nem is kaphatok pontot, ugye?:(

2016. máj. 13. 14:11
 1/7 anonim válasza:
0%
A javító kulcsot nézd meg ha felrakták ott résuletesen le van írva részpontokra,hogy mire kapsz pontot úgyhogy ne izgulj nézd meg a megoldókulcsot 😊
2016. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem kapsz pontot, mert a rendszergazda a megoldáskönyvtárat írja CD-re a vizsga után, ahova mentened kellett. A forráskönyvtárat a javító tanár nem fogja látni.
2016. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:(

Nekünk csinálni kellett egy mappát, aminek a neve a saját nevem, abba belerakni a forrás mappát ès a megoldások mappát. Elvileg azèrt kèrtèk így, mert előfordult már, hogy valaki a forrásokat nem, csak a megoldásokat rakta be a saját nevèbe, ès mivel a forrásban volt a kèp, nem ágyazódott be a weblapba, ès javításkor nem jelent meg.

2016. máj. 14. 11:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Onnantól már szabálytalan az egész, mert a rendszergazdának kell létrehoznia a könyvtárat, és megmondani, melyik az. Így nem tudom, mi lesz.
2016. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Jaj. :DDD

Na akkor nyugi. Emelten mindig a rendszergazda csinálja meg a mappát a kódszámoddal. Középszinten is biztos előfordul, de ott általában a diák, a nevével. A rendszergazda NEM a 'Megoldások' mappát másolja át a pendrivejára, hiszen akkor lenne 30 db ilyen nevű mappa. :DDDD Az egész mappát fogja átmásolni, tehát azt, amit elneveztél a te nevedre. Ebben benne van az elkészített képed. A források mappában van? Na bumm. Az elérési útvonal jó, miről beszélünk? :D Az a lényeg, hogy a négy megoldásfájl ott van a Megoldások mappádban, bár megjegyzem, ez is ilyen iskola által eldöntött formaiság, tehát akkor sem vonhatnának pontot, ha nem lenne külön megoldásos mappád, csak benne lenne minden fájl a vizsgakönyvtáradban, a forrásfájlok mellett.

2016. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon megnyugtató válasz, ha valaki hinni szeretne benne, de én azért nem bíznék olyannak a szakértelmében, aki pendrive-ról beszél. Vannak szabályok és útmutatók, mi történik, nem tippelgetés kérdése.

Az például teljesen egyértelmű, hogy a vizsgakönyvtárat a rendszergazdának kell létrehoznia. Aztán hogy van, ahol szabálytalanul csinálják, az már más kérdés.

2016. máj. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Beszéltem a tanárommal és elfogadja úgy. :)

2016. máj. 20. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!