Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol emelt szóbelire vihetek...

Angol emelt szóbelire vihetek kísérőt?

Figyelt kérdés
Nem a saját iskolámban teszem az emelt érettségit és jó lenne ha anyukám elkísérhetne a szóbelire. (Főleg azért mert szar környéken van és nem akarok ott végigmenni szoknyában, és ha már ott van bejöhetne.)
2016. máj. 16. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem . :/ Én is most emeltezek angolból, nagyon félek tőle, utálom a feleléseket is... jaj. Jó lenne ha lehetne vinni valakit.
2016. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elkísérhet az iskolába. Miért ne tehetné? De a vizsgán nem ülhet bent (szerintem).:)
2016. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szóbeli érettségi elvileg nyilvános, ezt a vizsga elnöke korlátozhatja. Viszont egyáltalán nem találom jó ötletnek: anyukád jelenléte csak feszélyezne, és lehet, hogy a bizottságot is. Soha nem találkoztam még szülővel vizsgán, pedig többszáz gyereket érettségiztettem már.

Attól még odáig elkísérhet, de nem tudom elképzelni, hogy olyan rossz lehet egy iskola környéke, hogy ott ne lehetne biztonságban végigmenni.

2016. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a kapuig tuti bevihet, valószínűleg a portán is továbbjut de hogy a terembe bemehet e veled?...szerintem nem. De gondolom nem erről van szó.
2016. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a folyosón várhattam tavaly kísérőként (szintén angol emelt).
2016. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem a terembe gondoltam, attól azért én is feszélyezve érezném magam, csak kint a folyosón jó lenne ha várna valaki ha már úgysem ismerek senkit. Meg nem feltétlen az iskola környéke a legrosszabb hanem ahol végig kell jönni hozzá. Egyébként én is nagyon félek, de próbálok minél többet gyakorolni viszont erre sem érzem magam elég felkészültnek ahogu az írásbelire sem voltam az. Na nembaj, csak sikerülni fog, nem lehet annyira nagyon nehéz. Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 19. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!