Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet még belőlem színész?...

Lehet még belőlem színész? (részletek lent! )

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, idén mentem egyetemre. (Nyelvszakra). Már egy ideje megért bennem az elhatározás, hogy színész akarok lenni, régóta vonz ez a pálya. DE és itt a gond, soha nem jártam gimiben drámaszakkörre, se kórusba, se semmi. Gondoltam, kereshetnék magamnak egy amatőr színjátszó csoportot első körben, ott tisztába jöhetnék az "alapokkal" aztán mehetnék majd neki a színis felvételinek.

Van így esélyem? Vagy már ne is álmodozzak erről, korábban kellett volna rájönni?


2010. ápr. 9. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

soha semmi nincs későn,hidd el...

főleg hogy 20 vagy...

nagyon nagyon nagyon fiatal vagy,és rengeteg lehetőséged van.

igen,érdemes valami szakkört keresned.

és atükör előtt gyakorolhatnál.

vagy a barátaiddal csinálj amatőr kisfilmet,és ez segíteni fog :)

2010. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs későn, dehogy van. Vannak híres színészeknek színi tanodái, mondjuk ezek fizetősek, de nagyon jók hiszen ők profik.
2010. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!