Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt földrajzosok, hogy...

Emelt földrajzosok, hogy készültök/készültetek a szóbelire?

Figyelt kérdés

A témakörök nagyon tágak, úgy érzem, hogy semmit nem tudok :/

Hogy sikerültek az írásbeli része?



2016. máj. 19. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nehéz volt az írásbeli, mondjuk tavalyhoz képest, úgyhogy én eléggé sokat gondolkoztam rajta, de szerintem a 80% meglesz, és remélem azért a 90% is. :) Én eddig nem igazán készültem a szóbelire, csak olvasgatom a könyveimet, füzeteimet, de majd jövő héten jobban fogok foglalkozni vele, mert majd visszajárok a suliba a tanáraimhoz, és akkor majd csinálunk próba szóbelit tételhúzással, úgyhogy annyira nem aggódok. Neked hogy ment az írásbeli? :)
2016. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vettem egy érettségi felkészítő könyvet, amiben a követelményrendszer szerint le van írva a tananyag vázlatosan (Érettségi témakörök vázlata földrajzból). Nem csak az írásbelire, hanem a szóbelire is jól jön. Beosztottam magamnak a tételeket (napi 3-4), a tankönyvből és ebből a könyvből elolvasom a témakörhöz kapcsolódó részt. Szerencsére azért van néha átfedés a témakörök között. Az írásbeli 92-95 % körüli lett.
2016. máj. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem is nehezebb volt mint a régebbiek, nagyon sok volt a diagram, a számolásos feladtok. Nem tudom, hogy hány százalék körül lehet, nem igazán sikerült úgy ahogy szerettem volna.

Én nem találtam sehol ilyen tételes könyvet, pedig szerettem volna venni, már csak annyit tudok tenni, hogy átolvasom a 4 tankönyvet. De szerintem ez kevés lesz, szerintetek?

2016. máj. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!