Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hagyhatok ki TZ-ket év végén?...

Hagyhatok ki TZ-ket év végén? + Minimum hány jegy kell egy félévben?

Figyelt kérdés

Kb mindenből megvan a jegyem, amivel elégedett lennék év végén.

Nyelvtan + irodalomból kell javítanom. De ezen kìvül a legtöbb tanárom még az utolsó 2 hètben akar irattatni velem/az egesz osztallyal TZ-ket.

Viszont nekem ígyis bőven elég a 2 tantárgyban lévő dolgokat bemagolni, amiből javítanom kell. Mindegyik tantárgyból amiből fölöslegesen írnék úgy vélem van elég jegyem hogy ne kelljen több. Így hát lenne valamilyen utóhatása ha nem írnám meg fölöslegesen ezeket?



2016. máj. 24. 14:06
 1/3 anonim válasza:

Azert a korodtol is fugg!!! De szerintem igazolassal megoldhato 😉.

En 14-vagyok es a masodik felevben matekbol van 17 jegyem ,de a tanarunk is nagyon szigoru! 😞

Nyelvtanbol nekem 15 jegyem van!!!

2016. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Középiskola? Ha heti 4 óránál kevesebb van a tantárgyból, akkor annyi jegyednek kell lennie egy félévben, ahány órád van egy héten + 1.

Tehát pl ha egy héten 2 bioszod van, akkor 3 jegyednek kell lennie egy félévben.

4+os óraszám esetében ez nem kötelező, lehet csak 4 is. Természetesen maximuma nincs.

Én 10.ben évvégén nem jártam be péntekenként, mert csak aznap volt gazdasági órám, amiből a tanár íratni akart velem, hogy megbuktathasson (megvolt az elég jegyem, így dobbantottam azokat a napokat, nem buktam meg évvégén, heppiend)

2016. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még van időd készülni
2017. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!