Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kifogások vannak,...

JoeJOKE kérdése:

Milyen kifogások vannak, amivel megtudom magyarázni a rossz jegyet/valamilyen beírást?

Figyelt kérdés
Nem tudok mondani semmi olyat amivel megúszhatnék 1-2 rossz jegyet. Tudtok mondani?

2016. máj. 25. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom felnőttnek kellene megmagyaráznod... A felnőttek általában levágják, hogy kifogásokat keresel, és alapból ugranak minden kifogásszagú dologra, szinte még akkor is, ha az igaz.

Csak egy ötlet, nem biztos, hogy tetszeni fog, de egy próbát megér:


Ellenben sokkal elfogadóbbak, ha valaki pl. azt mondja, hogy: Hát igen, ez tényleg sz@r lett, ciki,és engem is bánt/bosszant, mert úgy éreztem, hogy jobban felkészültem. Sajnos ezen már nem tudok változtatni, de azon vagyok, hogy még év végéig/minél előbb/stb. kijavítsam.


/Ezt nyilván mindenkinek a saját stílusában kell megfogalmaznia, de mindenképpen legyen benne a saját felelősség elismerése.

Ha a diák elismeri, hogy hát igen, van köze a rossz jegyhez, de nem büszke rá, akkor akár szülő, akár tanár azt értékeli. Lehet, hogy puffog kicsit, de jóval kevésbé veszekedve, és hamarabb is túlteszi magát a dolgon./

2016. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!