Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanár leoszályozhatja a...

A tanár leoszályozhatja a kompetencia feladatsort?

Figyelt kérdés

2016. máj. 25. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, nálunk párszor mondták hogy kapunk rá jegyet, de eddig még ténylegesen egyszer se adtak rá jegyet.
2016. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan veszi ezt a dolgot maga az intézmény.

Én is ma írtam - csak megjegyzem - és nekünk nem fogják leosztályozni. Nálunk kimutatást kap az igazgató, hogy hol áll az iskola az országos adatokhoz képest pl.


Am általánosba se sűrűn osztályozták le, még nem hallottam ezt senkitől eddig, de akadhatnak kivételek. :)

2016. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Senki se haragudjon meg a provokatív válaszért, de ez a téma kikészít, mert a kompetenciamérés javításánál dolgozom....


A kompetenciamérés javítása június végén, a tanév lezárása után kezdődik. A diákokhoz eljutó végleges kiértékelés jövő év februárjában jut el a diákokhoz. Mit akarnak ezen osztályozni, hiszen ebben a tanévben nincs eredménye, jövő tanévben meg miért osztályozna egy 1 éves dolgot?!?!


Még egyszer elnézést, de ez kiakaszt

2016. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ. Ez nem jött össze xD
2016. máj. 25. 20:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ő idén akarja kijavítani. Mármint most hétvégén.
2016. máj. 25. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem látok indokot rá, hogy miért ne tehetné meg.


Kijavíthatja és osztályozhatja.


Tekintheti egy sima dolgozatnak, aminek nem ő állította össze a feladatait, de attól még alkalmasnak tartja arra, hogy a tanulók tudását mérje vele és osztályzatot adjon.

2016. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!