Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek emelkedhet a...

Szerintetek emelkedhet a pontszám 292?

Figyelt kérdés

tavaly októberben ennyi volt, előtte májusban pedig 280.

Állitólag idén nagyon könnyűek voltak az érettségik és ezért magas pontszámokra számitok.

Önköltségesre szeretnék menni. Ha meglesz 320 pontom akkor azzal bent vagyok már?


2016. máj. 25. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miről beszélsz, mert se októberben, se májusban nem szoktak ponthatárokat megállapítani.


De egyébként emelkedhet persze, de csökkenhet is.

2016. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De szoktak.


[link]



itt van.

2016. máj. 25. 19:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Első, akkor mégis mi alapján jutna be?:D
2016. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

"Első, akkor mégis mi alapján jutna be?:D"


- Pl. a júliusban megszabott ponthatárok alapján? Keresztfélévkor meg a januári alapján?

Nem értem, mitől olyan meglepő, amit írok.

2016. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Önköltségesre kb. a minimális pontszámmal felvesznek mindenkit, a lényeg hogy perkálj
2016. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Húúú első most aztán te rohadt kemény vagy hogy belekötöttél abba amit irtam.

Tudod nagyon jól mire gondolok de legyél boldogabb azzal hogy ilyen iszonyú okos és szemfüles vagy.

2016. máj. 25. 19:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Jaj, sajnálom, hogy megbántottam a lelki világodat. Szörnyű lehet, ha így bánt, hogy észrevettem a kérdésed kiírásában lévő pontatlanságod.

Tudod, ilyenkor egy érett ember így reagálna: "Ja, bocs, tényleg, hülyeséget írtam. Tehát, akkor szerinted is emelkedhet? Értem."

2016. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudod egy érett ember nem köt bele ilyen apróságokba és nem tetteti hogy nem érti a kérdést :)
2016. máj. 25. 19:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tettettem, hogy nem értem a kérdés. Ha így tettem volna, nem válaszoltam volna rá.

Azt nem értettem, mire gondolsz, hogy "októberben ennyi volt, előtte májusban pedig 280", vagyis hogy honnan veszed ezeket az időpontokat.

2016. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Se májusban, se októberben nincs ponthatárhúzás. Júliusban van, augusztus végén, és januárban.

Egyébként emelkedhet, mert idén nagyon könnyűek voltak az érettségik.

2016. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!