Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek emelkedhet a...

Szerintetek emelkedhet a pontszám 292?

Figyelt kérdés

tavaly októberben ennyi volt, előtte májusban pedig 280.

Állitólag idén nagyon könnyűek voltak az érettségik és ezért magas pontszámokra számitok.

Önköltségesre szeretnék menni. Ha meglesz 320 pontom akkor azzal bent vagyok már?


2016. máj. 25. 19:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tehát, ha én most azt mondom, hogy nem emelkedhet, akkor kényelmesen hátradőlsz, lezsírozol magadnak egy albit az egyetem közelében, aztán kijön egy 335-ösponthatár, te jól nem kerülsz be, akkor ki lesz a hibás? Pontosan jól tudod, hogy nem lehet megjósolni, de még csak megtippelni sem, mert az nem hivatalos információ, hogy a német tanárod szerint könnyű vagy nehéz volt az érettségi. Mikor én vizsgáztam 2011-ben, akkor is mindenki előadta a hattyú halálát, hogy milyen nehéz volt minden, ilyen nehéz még sosem volt, aztán kijött egy ugyanolyan ponthatár a legtöbb szakon, mint 2010-ben... 2013-ban felvételiztem, akkor vezették be a 2 emelt szintű érettségit orvosira, ott meg mindenki azt mondta, hogy legalább 10 pontos emelkedések lesznek, aztán a végére lett egy bő 20 pontos zuhanás (gyógyszerész szakokon akár 60 is...). Ezek alapján van értelme tippelgetni? A szóbeli vizsgák még le sem mentek ráadásul.
2016. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Emelkedhet de nem nagyobb mértékben mint eddig. Azèrt mert a budapesti elit iskolák tanulói számára könnyű volt az érettségi másnak nem biztos. Nálunk is vannak csúnya bukások pedig az egyik legjobb suli a miénk a városba.
2016. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!