Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik műkörmös tanfolyamok a...

Melyik műkörmös tanfolyamok a legjobbak (BrillBird? ) Melyik anyagok a legjobb minőségűek?

Figyelt kérdés

Hát láttam a CN képzését és egyszerűen kiábrándító....

80-an egy teremben(hering effekt), az oktatók az 5 centis körmükkel az ipaden játszanak kb 30 mp-t szánnak egy diákra és bármit is csinálsz elfogadják

Az anyagaikkal kapcsolatban is vannak fenntartásaim (lehet, h a körmös hibája volt, h nem ugy sikerült a köröm, de az anyag miatt is lehetett)



#OKJ #műköröm #BrillBird #műkörmös tanfolyam #legjobb műköröm alapanyagok #minőségi oktatás
2013. jan. 1. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Magasan Darabos Évi okj-s tanfolyama a legjobb. Asszem max 12 emberrel indítja. Nyilván, nem ez a legolcsóbb, de ha valakinek fontos, hogy tudást is szerezzen, akkor ez a legjobb.

Az anyag amúgy kb tök egyforma mindenhol (kivéve spirit nélsz, meg a többi alsókategóriás). A cn, bb, moyra, pn, pearl kb egyformán jó anyag.

2013. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz a választ :)
2013. jan. 1. 15:31
 3/6 anonim válasza:
80%

Szia!


Hát ez egy furcsa bejegyzés. Lehet, hogy önreklám? :)


De komolyra fordítva a szót.

Nem értek egyet azzal, hogy Darabos Évi tanfolyama a legjobb lenne, vagy hogy egyáltalán jó lenne.


Nekem személyes tapasztalatom van, mint tanfolyamon részt vevő.


2011 októberében kezdtem el a tanfolyamot Darabos Évi iskolájában.


Csoporttársaimmal nagyon rossz tapasztalataink voltak, így többen át is kéredzkedtünk az éppen általad említett Crystal Nails tanfolyamra.


Ott végeztünk, ott tettük le a vizsgát, tehát van összehasonlítási alapunk. És mondhatom, hogy nem egyezik a Tiéddel.


Évinél az elméleti sulykoláson volt a fő hangsúly. Szó szerint be kellett magolni a tankönyv szövegeit. Ellentétben a Crystal Nails gyakorlatorientált tanfolyamával, ahol az oktatók nagyon készségesek voltak. Azt gondolom, hogy felnőtt, komoly szakmai tudásra vágyó embereknek nem csalódnak a Crystal Nails képzésében.


Évi folyamatosan éreztette velünk, hogy nem volt kötelező ezt a tanfolyamot választani és örüljünk annak, hogy neki fizettük be a 220.000 Ft-ot. (Meg még amit anyagokra pluszba kifizettem). Folyamatos előadást tartott a modorról, a vendégek fogadásáról miközben ő maga felhőnek nézett és a köszönésre a legkisebb reakciót sem mutatta. Ha valakinek nem tudott eljönni a modellje, vagy éppen lebetegedett akkor a hiányát csak pótoktatás keretében (5000Ft/alkalom) volt lehetősége pótolni (igaz a szerződés rögzített valami ehhez hasonlót). A pótlást viszont nem nála hanem egy külön oktatónál lehetett elsajátítani aki hasonló viselkedés formát mutat mint a stúdiótulajdonos.


A gyakorlati oktatás úgy zajlott, hogy fél órás bemutató után az oktató leült telefonálni, számítógépezni, vagy a saját körmét manikűrözni. Csak azt hallottuk hogy milyen bénák vagyunk és ezzel a tudással még a modulzárón is megbukunk. Ha kérdezni mert valaki, az volt a válasz, hogy látszik hogy nem gyakorolt otthon és ilyet ne is merjen kérdezni.


Ezek az én tapasztalataim a témában.


Remélem tudtam segíteni.

2013. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

NEm önreklám volt, hanem én is ismerem évit, ismerem, hogy hogy oktat, és ezáltal elismerem. sok embert ismerek, aki nála végzett, sőt olyat is, aki, mint embert utálja (nincs ezzel semmi gond), viszont azt is tudja, ha évi nem hajtja, akkor a büdös életben nem marad meg a szakmában.

Én pedig voltam millió és egy oktatáson, sőt, már pár éve én is oktatok, és tudom, hogy mi a különbség az oktatók között, így azt is tudom, hogy milyen a jó oktató.

És abban tökéletesen igaza van évinek, hogy nem volt kötelező oda menni oktatásra, viszont, ha valaki oda ment, akkor igenis tanulja meg a szakmát. Maximálisan egyetértek vele.

2013. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

huha... köszönöm a válaszokat :)

bár annyira ellentmondóak, hogy igazából nem sok mindent tudtam meg

2013. febr. 24. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Spirit Nails ugyan olyan minőség mint minden más csak fele annyiba kerül.
2013. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!