Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hamarosan szóbelizek történele...

Soós László Bálint kérdése:

Hamarosan szóbelizek történelemből emelt szinten és sehol sem találom meg a 28. tételt. A tétel címe: Habsburg–magyar küzdelmek és együttélés 1526–1711 között. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Valaki, aki tud nekem hozzá anyagot küldeni, vagy ajánlani, az nagyon jó lenne és megköszönném. Igazából tudom, hogy miket kellene elmondani ezen a tételen belül, de azért egy szöveg, vázlat kellene, hogy azért mégis lássam, tényleg mik szükségesek ennél a tételnél.

2016. máj. 27. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt találtam valamit, de be kell jelentkezni:

[link]


A 28. pontot nézd meg.

2016. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Az egyik válaszíró bejelölt egy linket, de szerintem azért ez nem olyan nehéz anyag.

2016. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2016. máj. 28. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!