Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kidolgozott emelt töri szóbeli...

Kidolgozott emelt töri szóbeli (Habsburg-magyar küzdelmek és együttélés 1526–1711 között)?

Figyelt kérdés
Valaki likelni tudná, hogy hol találok ehhez valamit, esetleg egy kidolgozott tételt tudna küldeni? Elég sürgős lenne, de ehhez az egyhez szinte semmit használhatót nem találtam, amit órán ehhez vettünk meg nagyon kevés. Előre is köszönöm!
2014. jún. 5. 02:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ELTE Műszaki kiadós kidolgozott tételek 2014-et vedd meg, 1490 ft,- és benne van minden, csak néhol vázlatosan.
2014. jún. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a muszaki kiados is eleg sovany. Bar igaz, tobb mint a semmi. Inkabb a netrol nezz valamit, hatha.
2014. jún. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Valamelyik nap én is ugyanezt a kérdést tettem fel. Ha gondolod privátban eltudom küldeni a fájlt amit én találtam. :)
2014. jún. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. válaszoló, el tudod légyszi azt a fájlt nekem is küldeni privátban? :)
2014. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok, javítok :D *el tudod küldeni légyszi privátban?:)
2014. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Néztem ilyan kidolgozott tételes könyveket, de minden más tételem kész van, ezért inkább nem szeretnék ezért az egyért venni. Interneten meg nagyon kevés anyagot találtam. Létszi küldd el azt amit találtál :D NAgyon köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 5. 18:03
 7/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Ha nem gond nekem is el tudna valaki küldeni egy használható fájlt, mert én sem találtam semmi hasznosat a neten. Előre is köszönöm.

2014. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha még valaki olvassa, én is megkaphatnám privátban? Óriási segítség lenne...
2014. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Akinek kell a tétel írja meg privátban email címét és elküldöm a lefényképezett oldalakat ebből a könyvből. Nem tökéletes minőség, de a semminél több.

2014. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!