Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg ennyi idő...

Hogyan tanuljak meg ennyi idő alatt tömérdek matek anyagot, hogy ne bukjak meg? Bővebben lent, nagy a gáz!

Figyelt kérdés

Talán hanyagság, de több, mint 10 egyesem van egész évben matekból. Főként családi okokra fognám (elhalálozás,megromlott kapcsolatok,költözés), persze ez nem érdekli a tanáromat különösebben, meg hát nem lehet tényleges kifogás. Tehát van egy lehetőségem, hogy az összes egyes TZ-met kijavíthatom így "a hajrában" legalább kettesre, plusz az adott anyagból is megírom a TZ-met. Egyszerre majdnem hogy lehetetlen. A matek sosem volt erősségem igazából, külön tanárra sosem volt pénzem, ahogy most sem nagyon. Nyáron a pótvizsga nagyon rosszul jönne, dolgoznom kéne meg egyebek. Másrészt sosem buktam még semmiből, itthon se lenne túl jó vége. Mindegy is. A segítségeteket kérném. Valamilyen oldalakat, videókat, kiskaput, segítséget tudnátok-e adni nekem? Átfogóan a tizedikes anyagról van szó egyébként. Nagyon nagy segítség lenne, fogalmam sincs mit kezdjek magammal, összecsaptak a hullámok felettem.

Előre is köszönöm!

(Tudom, elbaltáztam, aki ezt szeretné közölni már elkésett. Megkaptam.)



2016. máj. 29. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2016. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Zseni leszek videói a legjobbak, szerintem:

https://www.youtube.com/user/zsenileszek/playlists?view=1&so..

"Itt megtalálhatod a teljes általános iskolás és középiskolás matek anyagot rövid, 5-10 perces videók formájában."

2016. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. máj. 29. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!