Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt történelem szóbelin...

Emelt történelem szóbelin milyen tételeket húzott az, aki már érettségizett?

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Élet az ókori Spártában

Gyerekeknek a katonai neveléséről kellett beszélni, miért fontos, hány évesen mi történt vele, mennyiben volt másabb mint a római és az athéni stb....

2016. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az EU-t húztam tavaly. Nem volt vészes.
2016. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :), és második te hány pontot kaptál szóbelin, mennyire szigorúak?
2016. máj. 31. 07:52
 4/6 anonim ***** válasza:

50-ből 47 pontom lett. Nem voltak szigorúak, és igazából a végén kérdezték, hogy mit képzelek el, milyen jövőt az eu kapcsán, ezzel sikerült felhúznom az eredményt. Azt kell mondani nekik, amit hallani akarnak. Szigorúak nem voltak, csak pár kérdést tettek fel mindenkinek. De bizottságfüggő szerintem.


Szombaton majd meglátjuk, sikerül-e idén is megcsinálni valami hasonlót -mondjuk most nem töriből.

2016. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én '56-ot húztam tavaly, nagyon kedvesek voltak, megadták a maxpontot. ;)
2016. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is valami ókori társadalmat húztam. A középszintűtől annyival tért el, hogy itt kérdezték Spártát, plusz nekem volt benne egy olyan rész, hogy az ókori írók hogyan írtak a társadalmi berendezkedésről akkoriban. Na, ehhez akkor se és most se tudok semmit mondani, de a tanárok se. elmondtam az idézet tartalmát és senki nem kérdezett semmit ezzel kapcsolatban.
2016. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!