Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érettségizett valaki közületek...

Érettségizett valaki közületek emelt töriből? Vagy tervez v. ki 2014-be emelt töriből érettségizni?

Figyelt kérdés

Hány % lett? Mennyi idő alatt készültél fel rá?

A Száray Miklós könyveken kívül miket használtatok?



2013. aug. 16. 09:05
 1/3 anonim válasza:

Én idén emelteztem töriből. 2,5 hónap alatt készültem fel rá, pedig specre sem jártam. Minden nap több órát foglalkoztam vele. 78%-os lett.

A Nemzeti Tankönyvkiadó történelem érettségi feladatgyűjteményeit erősen ajánlott kitölteni, mert nagyon sokat segít(het) a felkészülésben. Illetve a Corvina kiadó gondozásában megjelenő kidolgozott tételeket is tanuld meg, ez csak decemberben vagy 14 januárjában-februárjában fog megjelenni. A bp-i Fazekas Gimnázium kidolgozz tételei is nagyon jók, erre alapozd a szóbelidet és ne a könyvekből, mert az nagyon kevés, és csak kiegészítésnek használható (erre csak a google-ben tudsz rátalálni). Talán az a legjobb, ha te magad dolgozd ki, mert akkor a tanárodat megtudod kérni, hogy nézze át, és javasoljon szempontokat. A térképet forgasd minél többet. Nagyjából ennyi.:)


Eredményes vizsgát!

2013. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Grat Neked!:)

Köszönöm a válaszod!!! Sokat segítettél :-)

2013. aug. 26. 01:25
 3/3 anonim válasza:
Nincs mit. :)
2013. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!