Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csigavér Autósiskola Oktató?

Csigavér Autósiskola Oktató?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csigavér autósiskolánál aki nagyon meg volt elégedve, tudna ajánlani oktatót? Nem ismerek egy oktatót sem, és így kicsit nehéz eldönteni, hogy kihez menjek. Nem szeretném, hogy későbbiekben megbánjam, hogy azt az adott illetőt választottam akit nem kellett volna. Előre is köszönöm.



2016. jún. 1. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol?
2016. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Papi Gonzales ***** válasza:
100%
válthatsz oktatót később is, nem kell leragadnod egy mocsokládánál
2016. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pesterzsébet
2016. jún. 1. 15:17
 4/6 anonim válasza:

Ne menj a Csigavérhez!!! Elhúzzák az idődet, jövő ilyenkorra sem lesz jogsid...

Engem nem hagyott 30 km/h-nál nagyobb sebességgel menni forgalomban, pedig nem vagyok fakezű.

Hagyd ott őket a fenébe...

2016. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Érdemes elolvasni....


[link]

2016. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már Csigánál vagyok, és nem tervezek váltani :) Eddig én teljes mértékben meg vagyok elégedve velük. Arról, hogy elhúzzák az időt csak annyit szeretnék mondani, hogy van több ismerősöm aki az elmúlt években jogsizott, és 2-nek is több mint fél év volt, teljesen más autósiskoláknál. Lehet fikázni a Csigát szerintem, de ezek alapján egyik se jobb. Illetve ha probléma van az oktatóval akkor lehet váltani minden autósiskolánál, szóval ezt a 30km/h-s dolgot nem értem.


Sajnálattal látom, hogy nem sikerült felfogni a kérdésemet, mert nem fikázást kértem, hanem neveket.

2016. jún. 12. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!