Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Csigavér autós iskolánál két...

Csigavér autós iskolánál két oktatót ajánlottak Zuglói vezetéshez. Ismeri őket valaki, véleményeket várok, Szentesi Péter, Bodoki István?

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 13:54
 1/3 anonim válasza:
Senkinek sem ajánlom Bodoki bácsit. Nagyon szereti a pénzt, nagyon sunyi, és már nagyon idős, türelmetlen. Bár nagyon sok oktató ilyen magatartást tanusít, én nála voltam egy ideig, majd otthagytam, mert nem tudtunk együttműködni. Az órákat még véletlenül sem tartotta meg, és állandóan elment kajálni én meg vártam az autóban...ketyegett az óra, a kilóméter meg nem... Senkinek sem ajánlom!!
2015. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És a másik ?
2016. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bodoki bácsit ne..
2022. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!