Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Honfoglalón tényleg mindenki...

A Honfoglalón tényleg mindenki ilyen okos?

Figyelt kérdés
Vagy mi az oka, hogy ilyen nehéz nyerni?

2016. jún. 4. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan google-öznek meg sok segítséget használnak.
2016. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismétlődnek a kérdések is. Aki ott él egy hét alatt bevágja.
2016. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, rohadt kevés kérdés van, és gyakran ismétlődnek. Na meg a sok segítség... Kár, hogy elrontották a játékot.
2016. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Vannak segítségek benne, ha nem tudod a választósra a választ akkor is többnyire ki lehet következtetni vagy kizárni 2 választ és utána tippelni. Mikor számot kell beírni az is gyakran nagyjából behatárolható. Illetve ugyanazok a kérdések egy idő után többször is előfordulnak. Annyira nem nehéz, én szoktam játszani vele, egy idő után sokkal könnyebb nyerni benne.
2016. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Egyet értek a válasz adókkal. Sok benne a segítség, és ismétlődnek a kérdések. Hiába van olyan funkció, hogy kérdés beküldés, szinte alig fogadnak el kérdéseket. Szóval én 20 kérdést, vagy többet küldtem be összesen,ebből bejutott vagy három. És, hiába vannak beküldött kérdések, szinte föl sem használnak belőle egyet sem élesben.

Elrontották a frissítéssel. És, ez elég rossz, hisz a régi honfoglaló volt az igazi, élvezetes játék. Mert ott csak az észre, és a tippekre lehetett támaszkodni. És semmilyen más segítségre, meg ilyen nagy marhaságokra, amik most szerepelnek a játékban. Mert itt hiába vagy eszes, ha a másiknak van papagája, és előbb bevágja a választ...

2016. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem egyszer játszottam már olyan játékossal, aki minden kérdésre szinte majdnem pontosan tudta a választ! Jó esetben is egy játékon belül 2x-2x lehet segítséget kérni (tippelős és válaszadós ugye) De az, hogy minden kérdésre, de főleg a tippelősnél tudja hajszálpontosan a választ azt nem veszem be. Ha olyan sokat játszik is az ember, nem hiszem, hogy ilyen pontosan megtudná jegyezni, hogy xy-ban történt ez vagy az. Értem én, hogy sokan annyit játszanak, hogy fél életüket szinte már ott töltik, de azért ez nem ok arra, hogy mindent tudjon. Vannak különböző programok, amik "segítik" eme szuper játékosokat a színarany várukhoz!
2016. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!