Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van arra valami megkötés,...

Van arra valami megkötés, hogy egyetemen mennyi idő után kell beírni a vizsga eredményeit etr-be (SZTE BTK)?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete volt egy elég nehéz vizsgám (írásbeli), és nem vagyok benne biztos, hogy átmentem-e belőle. A következő időpontra már majdnem beteltek a helyek, és ha esetleg megbuktam belőle, akkor eléggé felborítaná az időbeosztásomat ha a következő időpontra nem tudnék menni, mert még mindig van hátra pár vizsgám. Ezért szeretném tudni minél hamarabb, hogy sikerült-e, mert ha nem, akkor bejelentkeznék a következő időpontra (ami már majdnem betelt) és folytatnám a tárgyból a készülést.


A másik kérdésem pedig az lenne, ha etr-ben feljelentkezem a következő időpontra, de közben beírja a jegyet, és mégis megvan a kettes vagy a hármas, akkor ha lejelentkezem még időben a következő időpontról, akkor nem törlődik a jegyem, ugye? Előre is köszi!



2016. jún. 4. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer az egyik tanárom azt mondta, hogy 7 munkanapon belül kell beírni a jegyet. De ez amúgy teljesen tanár függő, hogy ki milyen gyorsan írja be. Jelentkezz fel a következő vizsgaidőpontra, ha bizonytalan vagy. Nem fog törlődni a jegy ha mégis megvan, hiszen azaz eredmény az előző vizsgaidőponthoz tartozik. Utána meg lejelentkezel ha megvan.
2016. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mifelénk úgy szokták mondani, hogy 3 munkanapon belül nem hiszem, hogy ez törvény lenne de mindig be is tartják nálunk, bár nem btk.
2016. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!