Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A makroökonómiát hogy lehet a...

A makroökonómiát hogy lehet a legkönnyebben felfogni?

Figyelt kérdés

Napok óta ezt tanulom. A közepén járok kb de már semmit nem tudok belőle felfogni, megérteni. Az eddigieket sem tudnám visszamondani. Szerdán lesz a vizsga, teljesen pánikba vagyok esve. Kérlek segítsetek, van erre valami trükk a bemagoláson kívül???

L


2016. jún. 5. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem teljesen logikus a mikro és a makró is, nem értem mit nem tudsz felfogni...
2016. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy kérdezni mertem. :)

A mikró nekem is egyszerűbben ment, de a makró nem igazán megy...

De örülök hogy te ennyire okos vagy hogy nem érted ha másnak vannak nehézségei :))) ezért ide kellett kommentelni!

2016. jún. 5. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Mivel le se írod, hogy mit nem értesz, mit nem bírsz felfogni, esetleg melyik részt, erre tudtam csak következtetni....

Igen, örülök, mert azért választottam gazdasági pályát, mert értem és idegen nyelven tanulom.

Nem biztos hogy neked való ez a dolog, mivel le se tudod írni hogy mit nem értesz, olyan nincs hogy semmit. Illetve gondolom egész félévben semmit se tanultál, talán órára (gyakorlatra) se jártál mert akkor talán értenéd is....

2016. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden órán ott voltam. :) De te aztán egy ritka rendes ember vagy. :DD
2016. jún. 5. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!