Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4,5 átlag jó hetedik félévén...

4,5 átlag jó hetedik félévén egy komolyabb gimibe?

Figyelt kérdés
Kicsit elrontottam ezt az évet, de szerintetek nagyon elmaradottnak szamit pl. Foldes gimibe, Herman...(bocsi az ekezetekert)

2016. jún. 5. 16:03
 1/4 A kérdező kommentje:
évvégén*** bocsi
2016. jún. 5. 16:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy ez a 4.5os atlagba mi van beleszamolva

Mert ha ebben benne van a tesi, rajz stb akkor kb 4.1-4.2lehet a fotantargyas atlagod. De ha nincs benne, akkor szerintem nem rossz. Bar en nem tudom, hogy milyen az a gimi, de ha eros, akkor szamolj azzal, hogy rengeteg kituno jelentkezik majd.

En 4.7-8as atlaggal mentem meg annakidejen az orszag elso 50 legjobb gimijenek egyikebe es majdnem fullos felvetelivel es igyis eppen-eppen, hogy felvettek.

Ezzel most nem elijeszteni akartalak a gimitol, hanem csak arra szerettem volna utalni, hogy nyolcadik felevjere szerezd meg a kitunot vagy legalabb a kitunokozelit, ha jo suliba akarsz menni

2016. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 4,5-el mentem kb. egy jó gimibe. Amúgy tényleg a központi a legtöbb helyen ugyanannyit, vagy inkább még többet számit. Ha pl. 90 pontos központit irsz, 3.5-el is felvehetnek a legelitebb helyekre is, no persze azért annyit nem könnyű irni.:) De ha a fő tárgyakból négyes vagy, nem kell kétségbe esni, csak akkor egy kicsit több kell a felvételin, de persze azért a jegyekre is figyelj oda. De amúgy ahova én jártam gimibe ott úgy volt a felvételi rendszer, hogy hozott pont 50, központi meg 100, egy az egyben, átváltás nélkül, tehát a 4-es tanuló kb. egy feladattal tudta behozni a hátrányát a full kitűnőhöz képest.
2016. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Földes és a Herman kemény gimnáziumok mondjuk nem kicsit. (járt oda ismerősöm) De szerintem még simán felvehetnek, ha nem rontod el a felvételit szóval hajrá! ;)
2016. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!