Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az éneklés a mindenem...

Ha az éneklés a mindenem akkor jól tettem hogy tanító szakot jelöltem meg énekkel?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak..

A második amit megjelöltem az igazságügy. Az is érdekel de ha belegondolok hogy végre azt csinálhatnám amit imáádok (mármint az éneklés) akkor kiráz a hideg. Minden nap énekelek ez a mindenem, de nem tudom hogy nem-e fásulnék bele? Szerintetek?

Egyetem alatt is tudnék énekelni mindenhol, rendezvényeken, mindenhol..Viszont igazságügy mellett is tudnék énekelni csak nem tudom.. Szerintetek?


2016. jún. 5. 16:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Egyébként én inkább pop énekesnek tartom magam mintsem klasszikusnak. Nem tudom basszus.

Voltam már tanító alkalmasságin, ott a ( remélhetőleg :D ) leendő tanárnő nagyon felfigyelt rám és kérdezte,hogy tanultam-e énekelni, illetve tanultam-e valamilyen hangszeren. Mondtam hogy igen 3 évig zongora, és akkor mondta hogy nagy szeretettel vár szeptemberben az énekszakosok közé mert tiszta nagyon a hangom.

Ez olyan jól esett.. és ebből kiindulva gondoltam hogy majd mehetnék vele ide-oda ha jól kijövünk.

De lehet túl gondolom.. nem tudom

2016. jún. 5. 16:48
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem. A tanítói munka ezernyi más dologról is szól. Hogy hetente egy-két órát énekelsz, azzal nem fogod sokkal jobban kiélni a hobbidat. És az énekóra azért nagyon különbözik attól, hogy pusztán örömből énekelsz.
2016. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem hetente egy két órát énekelek hanem minden egyes nap több órát mert imádom! Rettenetesen imádok énekelni, nem egy versenyen voltam már..

Gyerekeket is imádom szóval nem értem mi másról szólna.. gyermekpszichológia, és énekoktatás. Ennyiről szól.

Én attól félek hogy belefásulnék és megutálnám az éneklést...

2016. jún. 5. 17:05
 4/14 anonim ***** válasza:
A tanítók nem szaktanárok. Nem énektanár leszel, hanem max 6.-os gyerekek mindenes tanítója.
2016. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És 5.-6.-ban csak akkor tanítasz, ha hiány van tanárból.
2016. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hetente egy két órát énekelek hanem minden egyes nap több órát mert imádom!"


- Nem értem, miért nem egyértelmű, hogy a heti énekórákra gondoltam.


" Gyerekeket is imádom szóval nem értem mi másról szólna.. gyermekpszichológia, és énekoktatás. Ennyiről szól. "


- Szóval neked az, hogy a gyerekeket meg kell tanítani írni, olvasni, számolni, meg kell alapozni a sikeres felső tagozatos tanulmányait, mindezt úgy, hogy 25 gyerek 25 féleképpen tanulja meg ugyanazt, szót kell értened a legborzalmasabb szülővel, helyt állni akkor is, ha a gyerek elküld a k***a anyádba, az csak ennyi? A pedagógusi munka közül a tanítói talán a legnehezebb a korosztály sajátosságai miatt és amiatt, mennyire meghatározza a munka a gyerek későbbi útját. Nem elijeszteni akarlak, de ez tény.

Lehet persze, hogy én tartottam eddig túl bonyolultnak a pedagógus szakmát...

2016. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hát nem is tudnál elijeszteni mivel semmi újat nem tudsz mondani :)

Amúgy köszi a válaszokat ment a pont

2016. jún. 5. 18:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy semmi újat nem mondtam, de akkor ismerd el, hogy ez nem pusztán "gyermekpszichológia".
2016. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

most miért akarsz versengeni? :D vagy most mi bajod van?

Nem ismerem el :) de tényleg köszi a válaszokat :)!

2016. jún. 5. 18:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Versengeni akar? Te vagy az, akinek halvány lila gőze sincs arról, hogy miről beszél.
2016. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!