Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli tételeknél elég a...

Szóbeli tételeknél elég a kérdésekre a választ megtanulni?

Figyelt kérdés

Kaptunk infó tételeket, és mindegyiken ugye vannak kérdések, 2-3-4, amikre lehet a szövegből válaszolni, viszont tele vannak a tételek olyan dolgokkal amik teljesen olyan információk amik a kérdésekhez nem kapcsolódnak, tehát plusz dolgok.

A kérdés az hogy elég ha csak a kérdésekre tanulom meg a választ? Tanártól kaptuk, gondolom akkor ezek a kérdések lesznek..vagy mindent tanuljak meg? Mert van egy tétel, 6 oldalas, és 3 kérdés van..


2016. jún. 5. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Emelt töri szóbelire napi 10-11 órát tanultam, de az már múlt héten megvolt. Már csal 2 tárgyam van a hónap végén (22-e). Minden nap 6-7 órát tanulok, mivel szeretnék jó eredményeket elérni. Hova jelentkezel? Én SZTE-ÁJTK jogász szakra.
2016. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés :D Én is napi 5-6 órát tanulok, de látom kicsit félreolvastad a kérdést..
2016. jún. 5. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Hallod nekem ne is mond az infó tételt... Holnap kezdek el infózni és nekem az első tételem 6! ismétlem hat! oldalas. Nekem semmilyen kérdések nincsenek :O:O

Nekem infóból bőven elég a kettes csak szívás mert elvileg infószakos elnökünk lesz szóval :DD

2016. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem 30 pontból minimum 22 pont kéne :D Csak húzzak jót! :D
2016. jún. 5. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
de miért megbuktál infón vagy mi?:O :D
2016. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, miért buktam volna meg? Szóbeli 30 pontos, abból mondom hogy legalább 22 pont kéne..és akkor marad a négyes :D
2016. jún. 5. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
jaaa :D hát én aztán leszarom hányas a sajátom :D kettes legyen meg szóbelin aztán 3-as maradok így is úgy is
2016. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Bocsi nem ide ment volna. :D
2016. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!