Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki idén érettségizik! Eddig...

Aki idén érettségizik! Eddig mennyit tanultatok rá, és pontosan mikor fogtok szóbelizni? (Nem az októberire gondolok, hanem a júniusira. :D )

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Emelt töri szóbelire napi 10-11 órát tanultam, de az már múlt héten megvolt. Már csal 2 tárgyam van a hónap végén (22-e). Minden nap 6-7 órát tanulok, mivel szeretnék jó eredményeket elérni. Hova jelentkezel? Én SZTE-ÁJTK jogász szakra.
2016. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
OKJ képzés a cél. Én sajnos elég rosszul állok a tételekkel :/ Nyelvtan tételeket sikerült átnyálaznom úgyahogy. Hátra van még az irodalom, illetve a történelem. :/
2016. jún. 5. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 13.-án érettségizek. Irodalom hm... szo-szo, kb 2 tételt nem tudok de azokról úgy semmit. A többit elvileg tudtam, de úgy érzem már elfelejtettem.

Nyelvtant is úgy érzem elfelejtettem már.

Törizek épp. Holnap végzek törivel, aztán már csak infó lesz az utolsó hétre péntekig, és szombat vasárnap ismétlés eszeveszetten.

Én SZE-DFK igazságügyi igazgatásira jelentkeztem.

tavaly 292 volt az önköltségesen a ponthatár. Szerintetek emelkednek idén a pontok? Mert állítólag az idei érettségik az elmúlt 5 év legkönnyebb érettségijei voltak :(:(:(

2016. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaaa igen és maxos szóbeli kell mindenből..

Kivéve infó.Szóval :D :(

2016. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy eléggé tanulok rá. Az első héten nem tanultam csak mert kipihentem az írásbeliket, de azóta folyamatosan. Nem úgy hogy minden nap 10-11 órákat.. Kiégnék szóbelire. Minden nap épp amennyit volt kedvem, viszont így az utolsó 2 hétre már beosztottam azért.
2016. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Előre is sok sikert neked :)
2016. jún. 5. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
akinek nem sikerül az érettségi irjon..tudok sulibol.
2016. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mit tudsz suliból? :)
2016. jún. 8. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!