Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemen tanultak 95%...

Az egyetemen tanultak 95% felesleges?

Figyelt kérdés
Feleslegesek tanulnak 4-6 évig olyan sok szart az egyetemisták szerintem. Amikor megkapján a diplomát, egy-két hét és a nagy részét el is felejtik...

2016. jún. 6. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Akkor rossz egyetemre jár az illetö! Amit ott tanultunk, annak nagyrészét használni is kell a munkában. Jól nézne, ki, ha nagyrészét pár hét alatt elfelejtenék!

De fogadni mernék, hoyg még életedben nem jártál egyetemre, csak osztod a hülyeséget!

2016. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ragyogó lehetőség számodra: ne járj egyetemre!
2016. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Tény hogy van olyan elméleti dolog amit nem fogsz magadtól használni, vagy nem kell tudnod fejből..

de amit egyetemen tanulsz annak kb 90%-a hozzátartozik ahhoz a komplex tudáshoz amire aztán munkában szükséged lehet

2016. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Arányt én nem tudnék mondani, bár tény hogy az órák anyagát nem a munkahelyi hasznosság figyelembe vételével hanem csak az adott témakörre koncentrálva állítják össze.

A 95% viszont túlzás.

2016. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, és ezt tapasztalom! Vizsgaidőszak van, és azt érzem, feleslegesen tanulom ezt a sok felesleges dolgot...
2016. jún. 6. 16:06
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Ennél általánosabb dolgot nehezen kérdezhettél volna. "A dolgok azok olyan izék?"

Egyetemtől függ. Nálunk (BME vegyészmérnöki) szerintem elég jól ki van találva a tanterv.

2016. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd abba, nem neked való! A munka a bányában (gyárban, a szántóföldön) is becsület és dicsőség dolga!😜
2016. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Bölcsészkarra jársz?
2016. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk így van. Pedagógián el kell konkrétan végezni 2 alapszakot+pszichológia és csak a NAT-ot kell tanítanunk majd, amiben a magyar őstörténet 4-5 óra. Én meg a 3 könyvet olvasom el a vizsgámhoz csak erre a tárgyra.
2016. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ühüm! És a pedagógusnak szerinted annyi a feladata, hogy "leadja" és "számonkérje" a NAT-et? A Jó Isten legyen irgalmas a felnövekvő ifjúsághoz!
2016. jún. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!