Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vajon kiszúrják az egyetemen...

Bimke kérdése:

Vajon kiszúrják az egyetemen ha valaki vette az érettcségit?

Figyelt kérdés
Nem én de köszi ha válaszolsz

2015. nov. 30. 08:37
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen! Az 1996 utániak adatai benne vannak egy központi adatbázisban és lekérdezzük!
2015. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Az egyetem nem az altalanos erettsegi tudasra alapoz. Nem erdekli hogy honnan jottel hanem hogy az ott tanultakat visszatud adni. Viszont az erettsegi megvetel kozokirat hamisitasnak szamit, igy ha lebukik az illeto tobbet veszithet mint az egyetem..
2015. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha így írod le hogy "érettcségi", akkor jó eséllyel igen. Helyesen: érettségi.
2015. nov. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Te már az általános iskolai bizonyítványt is vetted szerintem. :D
2015. nov. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi a francé nem vettél diplomát is? Csomagban olcsóbb.
2015. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Fel se vesznek egyetemre, felvételikor bekérik a korábbi okmányok másolatát ami sorszámozva van, a kamu érettséginek márpedig nem lesz nyilvántartott sorszáma, vagy ha van is, nem fognak egyezni az adatok.

Amúgy is olcsóbb valami gagyi felnőttképzéses helyen ahol mindenkit átrugdosnak leérettségizni estin, úgy legalább legális lesz - még ha nem is kitűnő.

2015. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

'érettcségit'


Ki.

2015. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem, ha meglátják, egy okmányon, hogy "Érettcségi" az egy picit gyanús lesz nekik.

Egyébként pedig számíthat az illető egy szép kis hatósági eljárásra, ha ilyennel bepróbálkozik, és kizárt dolog, hogy járjon arra az egyetemre.

Ma már nem úgy van ez, mint régen, hogy az ember vesz egy érettségit, egy nyelvvizsgát, egy jogosítványt... Minden ilyen dokumentumot nyilván tartanak egy központi adatbázisban. A papírt persze meg lehet csinálni, hogy eredetinek tűnjön, de amint valaki kicsit is veszi a fáradtságot, hogy utána érdeklődjön, akkor már gáz van...

2015. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!