Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet felkészülni szobeli...

Hogy lehet felkészülni szobelire 6 nap alatt?

Figyelt kérdés

sajnos nagyon elcsesztem az időt.

Van 16 magyar, 20 tori, 20 angol 20 a valasztottbol. Igazából csak a nyelvtant tudom, es 4 irodalmat. Van erre esély egyáltalán?


2016. jún. 8. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ezeket a temakat valamennyire ismered azert elozetes tanulmanyaidbol, konnyebb helyzetben vagy. Kezd szerintem a legnehezebbel, hagyd a vegere a konnyebbeket. Ra kell allitanod az agyad az egesz napos tanulasra. Kezd el reggel 8kor, csinald amig birod es tarts szuneteket, hogy regeneralodj. Gimiskent nekem meg nem volt kialakult tanulasi rutinom, osszevissza probaltam. Ha tudod, hogy reggel vagy este aktivabb az agyad, aszerint tanulj. Ha meg nem tudod, javaslom kezd el reggel es fekudj le idoben, hogy pihenhess es raktarozodjanak az infok. Egy tetelt se hagyj ki, mindegyikrol valami jusson az eszedbe! Egy napot pedig szanj az ismetlesre, hidd el nagyon sokat szamit. Nekem vizsgaidoszakban kellett 180 tetelt 10 nap alatt most megtanulnom, majdnem belehaltam, de osszejott! Hajra, ne add fel, sikerulni fog ez! :)
2016. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!