Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Javítóvizsga kérdés?

Javítóvizsga kérdés?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy írtam egy tárgyból javító vizsgát rendesen felkészültem úgy gondoltam, azonban megint csak olyan jegyem lett, pont ugyanolyan mint az előző. Írtam az iskolai ügyintézőnek és ő elmondta, hogy csak egy javító vizsgára van lehetőség. Nagyon feldúlt lettem, és próbáltam valami megoldást keresni, felmentem a Neptunba majd felpróbáltam venni egy másik időpontot úgy, mintha simán most jelentkeznék először javítóvizsgára és a rendszer felengedte venni, ki is írta hogy javítóvizsga. Visszaírtam az ügyintézőnek és ő azt mondta hogy elméletileg meg kellett volna tagadnia a rendszernek az újbóli felvételt és hogy ha elmegyek vizsgázni harmadszor és ha a tanár beírja a jegyet akkor szerinte az fog számítani, de hozzátette hogy nem neptunrendszer felelős, ez csak az az ő elképzelése. A kérdésem az lenne, hogy ti mit tennétek a helyemben? Elmennétek ismét?

#jegy #javítás #felsőoktatás #javítóvizsga #ismételt jegy #javítandó jegy
2016. jún. 8. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, és készülj másik vizsgára vagy ha végeztél, élvezd a nyarat...
2016. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Őszintén legszívesebben azt tenném amit javasoltál, de sajnos törzsanyagtárgy, és az átlag szempontjából ugye fontos lenne, hogy majd mesterre később felvegyenek. Sajnos már túl sok tárgyat hagytam a fenébe..
2016. jún. 8. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!