Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minden tantárgyból van félóra...

Minden tantárgyból van félóra félkészülési idő a szóbeli érettségin?

Figyelt kérdés

Angolból már emelteztem,úgyhogy már csak földrajz van,magyar,és töri.


A felkészüléshez forrást,magyarból szöveggyűjteményt,földrajzból atlaszt használhatok?


2016. jún. 9. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyelv kivételével. 2. kérdés: igen. Töri atlaszt is. Magyarból a művet magát is, ha külön kötet.
2016. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezekből mind van, én úgy tudom.

Igen, magyarból elveheted a szöveggyűjteményt/kötetet/könyvet, és azt ajánlott is használni, idézni belőle. Törin használhatsz atlaszt, meg szerintem föcin is.

2016. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor nincs para. :D
2016. jún. 9. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs hát...Magyarból nekem bele volt írva a szöveggyűjteménybe az elemzés, mert valaki rendes sulis szöveggyűjteménye volt leadva, és csak egy rövid versről volt szó egy nagy kötetben, amiből mást is kérdezhettek volna.

Töriből annyi forrásod lesz, hogy el se tudod olvasni szinte fél óra alatt, nemhogy aztán 10 percet ne tudj róla beszélni.:)

2016. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Főleg úgy,hogy ötös lett az írásbeli.
2016. jún. 10. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!