Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségin a 30...

Szóbeli érettségin a 30 perces felkészülési idő alatt olvasgathatom a kidolgozott tételeimet?

Figyelt kérdés
Előrehozottat tettem infóból, aztán hamarosan itt a szóbeli :)
2015. máj. 30. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

:""""DDDDDDDDDD

Dehogyis. Kihúzod a tételt és semmit nem használhatsz max amit ott adnak.(számológép, függvénytáblázat)

Kihúzod pl h 14-ik tétel. Ott lesz a címe, hogy miről szól és alatta pár segítség, hogy mi alapján indulhatsz el. A 30percet azért adják, hogy átgondold hogyan építed fel a feleletedet mert azt is pontozzák.

Sok sikert.

2015. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Miután kihúztad a tételed, utána már csak jegyzetelni lehet, kapsz tollat, papírt és vázlatosan leírod, amit mondani szeretnél.
2015. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Be sem viheted a kidolgozott tételeket. Nem is értem, ez hogyan fordulhat meg valakinek a fejében. Akkor mi értelme lenne az érettséginek, vagy bármilyen vizsgának? Szóbeli előtt mindig kapni fogsz felkészülési időt (érettségin, és később egyetemen is), mivel azt senkitől nem várják el, hogy hirtelen elkezdjen valamiről összefüggően beszélni.
2015. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó, bárcsak bevihetném a jegyzeteimet.:DD

De ilyen meg sem fordul a fejemben, mert rögtön elvennék és 0 pontos szóbelim lenne.

2015. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, plusz ott lesznek bent a tankönyvek is, netet is használhatsz, és a tanár odamegy hozzád, leadja ugyanúgy, mint az órán tette, aztán elmondhatod. Mit gondolsz, ha lehetne, hogy felelnének egyesek 2-esre, 3-asra?
2015. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogyne. :'D


Ha ez így működne, senki sem tanulna rá, mert minek, ha a tétel kihúzása után úgyis elolvashatja, hogy mit kell mesélnie. Ez olyan lenne, mintha az írásbeli előtt odaadnák a megoldást, kapsz rá fél órát, hogy átnézd, majd kiosztják a lapokat, hogy tessék megírni.


Egészen addig olvashatod őket, míg be nem hívnak, utána már csak azt használhatod, ami a fejedben van, meg amit adnak segédletet (infóból nem tudom, hogy van-e bármi, én abból nem csináltam).

2015. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Feldobtad a napom, kedves kérdező! :D
2015. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!