Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem Kossuth...

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Kollégiumokba érdemes menni? Milyen a közösség, szobák, stb?

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A szobák jók, a kétszemélyesekhez tutira tudom, hogy kettőtökre van egy fürdő + hűtő, a kossuth III.-as koliban pedig asszem 2 db három személyes szobára, azt nem tudom pontosan. A konyha jól felszerelt, szendvicssütő, gofrisütő, vízmelegítő stb.

A társaság terén azt hallottam nem a legjobb koli, túl sokan vannak, így nehéz barátkozni, ha megvan a társaságod úgy jó, de a barátnőm, aki oda járt annyira nem szerette, pedig azért Ő is a bulizósabb fajta, de nagyon egyedül érezte magát, azt mondta, a mostani kolinkat jobban szereti a társaság szempontjából :D De erről tényleg nem tudok véleményt mondani, nincsen közvetlen tapasztalatom, szerintem ha barátkozós fajta vagy, akkor tutira nem lesz gond a társasággal sem:)

2016. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a Markusovszky lajos 2.-esben lakok, de sokat átjártam a markusovszky 3. asba is ott nagyon jónak tűnt a hangulat, és a társasági élet, nyáron át is költözök. De általános tapasztalat hogy az embernek megvan a saját társasági köre akikkel összejár, nyílván ha egy koliba vagy velük az + pont.
2016. jún. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!