Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén emelkedni fog a pszicholó...

Idén emelkedni fog a pszichológia ponthatár?

Figyelt kérdés
Tavaly a Debreceni Egyetemen 422 volt a pszichológia ponthatára,sajnos idén minden azt mutatja,hogy elég nagy a túljelentkezés.Mennyire valószínű,hogy 5-10 ponttal emelkedik majd?Az előzetes ponthatárnál már írták mennyi lesz.Mennyire lehet annak hinni?

2016. jún. 9. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen előzetes ponthatár?
2016. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen ponthatárokról tudna bárki, ha még le sem mentek az érettségik? :D Én sem tudom, hány pontom lesz, honnan tudná bárki más? :DDD Mennyire lehet ennek hinni? Semennyire.
2016. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
felhi.hu vagy eduline ott van néhány szakra kiírva az előzetes ponthatár amire számítani lehet a beadott jelentkezések és írásbelik alapján
2016. jún. 9. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Idén a központi ponthatár 435 pszichológiára, tehát gyakorlatilag mindegyik egyetemen legalább ennyinek kell lennie. Ezzel pár napja szembesültem.

Emiatt pedig kib*szottul csalódott és elkenődött vagyok, mert megtettem mindent azért, hogy 425-430 pont körül összehozzak valamit, de a 435-440 csak akkor lehetne meg, ha kimaxolnám az emelt töri és az emelt angol szóbeliket, az pedig kizárt, hogy így történt.

Szóval megyek anglisztikára. Álomszak, haha.

2016. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Linkelnéd kérlek ezeket az "előzetes ponthatárokat"?

Minden nap olvasom a felvit, de ilyesmivel még nem találkoztam. Kíváncsivá tettél, muti meg!

2016. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link] itt lesz. Nem tudtam ezt mennyire lehet komolyan venni de úgy látom nem csak én akadtam fent a 435ös ponton.

Ugyanígy vagyok vele én is... a tavalyi határt hozom az alapján ahogy sikerült az emelt töri szóbelim, még lehet egy kettővel több pontom lesz de ha tényleg ez az elfogadott ahogy írtad akkor már lecsúsztam róla..hát sajnálom és hidd el az anglisztikával sokat fogsz még érni!! csak lehet fárasztó lesz tanulni

2016. jún. 9. 23:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a központi ponthatár. Ez a fix minimum, hónapok óta köztudott. Ez alatt nem lesz ponthatár. De ennek semmi köze az érettségikhez. Ezt előzetesen húzták meg, mint minimumot.
2016. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mint látod a cikk is tavaly decemberi.
2016. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szóval egy cipőben járunk.

Azért remélem, valamelyikünknek (illetve mindkettőnknek!!) szerencséje lesz:)

Ha téged nem vesznek fel pszichológiára, mit fogsz tanulni?

#4 voltam

2016. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Magyar tori gimnaziumi tanar:)

2016. jún. 9. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!