Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Államvizsga szóbeli előtt egy...

Államvizsga szóbeli előtt egy pohár pálinka?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz lenne? Csak egy egészen kevésre gondoltam, hogy kicsit feloldódjak, és kevésbé stresszeljek.

2016. jún. 9. 22:58
 1/7 anonim válasza:
Attól függ kin hogy jön ki a hatása, az is lehet hogy bátrabb leszel, de az is hogy fáradtabb és elfelejtesz mindent. Vagy észreveszik hogy beb.sztál és hazaküldenek.
2016. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Benne lenne a vizsga szabályzatban, hogy nem lehet a véralkoholszint 0-tol eltérő? Szerintem ha rad, kérdező jo hatással van, akkor belefér.
2016. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én hétfőn megyek. Megmondom őszintén én is elgondolkodtam rajta, hogy valamit iszok, de félnék, mi lenne a hatása, főleg, hogy napok óta nem eszem rendesen.
2016. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egészen kevésnek nincs semmi hatása.
2016. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel inkább nem próbálkoznék, ha megérzik rajtad a szagát, kegyetlenül megszívathatnak.
2016. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Eszter76 ***** válasza:

Szerintem ne igyál...

És ha ez megnyugtat... az államvizsgám annak idején sokkal könnyebb volt, mint némelyik szigorlatom...

Egy kalappal! ;-)

2016. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is inkább attól tartok, hogy megéreznék rajtam a szagát. Úgyhogy szerintem inkább eltekintek tőle, jobb a békesség.


Köszönöm a válaszokat!

2016. jún. 10. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!