Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » "AM" kategória,78-as korláttal...

"AM" kategória,78-as korláttal simsont vezetni, mire számoljak?

Figyelt kérdés
Üdv! 15 éves vagyok,és 1 hónapja tettem "AM" kategóriás jogsit. Az a gondom akadt,hogy 8.ban úgynevezett "sulimoped" programmal ingyenesen tehettem jogosítványt,és 10 hónapig tepertem ezért a jogsiért. De most,hogy megkaptam a jogosítványom,van a "78"as korlátozás, ami csak annyit jelent,hogy automata váltóra korlátozva. Erről még a legelején nem volt szó. Egy 50ccm-is simson s51 el szeretnék furikázni,de nem lehet egyesek szerint,mert a 78-as szám korlátoz... Mire számíthatok? Nem ülhetek simsonra vagy nem veszik figyelembe egy simsonnál? Nem értem ezt a szabályt,nics egyáltalán értelme,mert ismerősöm ugyanígy egy kávédarálóval vizsgázott és neki nincs korlátja. És a simson 50ccm,és tudtommal teljesítmény korlát van. Én a simsonhoz kötődöm,bárki bármit mond,mert 50-es és váltós,én pedig ki sem állhatom az automata kávédarálókat... Remélem értelmezhető volt amit írtam. Oktatók,rendőrök válaszát várom,de más normális választ is szívesen várok,köszönöm!

2016. jún. 9. 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ott van a tiltas, akkor nem vezethetsz valtos motort azzal a jogsival.

Ez van.

2016. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!