Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kresz vizsgán még a hagyományo...

Kresz vizsgán még a hagyományos Egyéni gyakorlós programmal történik az elméleti vizsga?

Figyelt kérdés

2010ben végeztem el a vizsgát B kategóriával. Szolnokon volt a vizsga, érintőképernyőkön kellett megadni a helyes választ. A program neve Kresz Egyéni gyakorló program volt, v 2.81es. Úgy hallottam hogy tavaly óta változtattak a vizsgák kérdésein. A barátnőm idén fog vizsgázni B kategóriából, de ő Komáromban. Letöltöttem neki egy Egyéni gyakorló programot, de nem tudjuk hogy ez a program lesz e a vizsgán mint anno nekem, vagy valami más.


Az edukreszen olvastam és láttam valami mozgóképes bigyulát, elég furcsa volt. Volt egy kérdés, alatta 3 alternatíva, még lejjebb pedig egy pár másodperces videó mozgóképpel. Ez lenne az újítás? Ilyen mozgóképes vizsga van már?


Nagyon kíváncsi lennék, mert az az igazság hogy olvasok itt mindenféle oldalt, igazából konkrét válaszokat szeretnék és nem linkeket. Ha lehet olyanoktól akik már az új rendszerben vizsgáztak, vagy akik tudják hogy van ez.


Nagyon köszönöm!



2016. máj. 24. 08:09
 1/6 anonim válasza:

Elvileg van már videó benne.

Amúgy szakoe.hu.

Én tavaly vizsgáztam és ugyan azok voltak mint a szakoe.hu-n.

Gondolom frissitik.

2016. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, valami videót is raktak bele, de annyira nehéz normálisan egy oldalra leírni hogy mik a változások és az újítások. Kegyetlen.


Csak még annyit nem értek hogy csak a videók lennének a változtatások, vagy a régi kérdéssor is megváltozott?

Akármi is van, mondtam barátnőmnek hogy a könyv mellé használja ezt, elvégre azok a szabályok helyesek.

2016. máj. 24. 09:36
 3/6 anonim válasza:
Hát konkrétan én sem tudom. Csak a videókrol tudok. De amikor én írtam tavally még nem volt. De videók ugyan azok mint a képek. Semmi új szituació.
2016. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A programmal gyakoroltál otthon? Ugyanazok a kérdések voltak? Bocs hogy ennyit kérdezek, csak már egyszerűen tényleg borzalmas hogy ilyen hiányos infókat adnak meg a közlekedésügyi emberek. Komolyan már kezdem úgy gondolni hogy direkt csinálják hogy szórjuk a pénzt rá.
2016. máj. 24. 13:39
 5/6 A kérdező kommentje:
jaj ne haragudj, láttam hogy megírtad a választ a kérdésemre.... akkor tekintsd tárgytalannak, kicsit már fáradt vagyok.
2016. máj. 24. 13:53
 6/6 anonim válasza:

Nyílván nem az nkh.hu oldalán nézted, mert ugye az a hivatalos oldala a kresz vizsgáztatásnak.

Médiatárba vagy hol, keress olyat hogy, videó a mozgóképes kresz kérdésekről.

Szerintem elég egyértelműen ott van minden válasz a kérdéseidre.

Ha jól tudom a teljes kérdésadatbázis is megtalálható vagy ott az nkh oldalán vagy a szakoe-n vagy az edukresz oldalán.

2016. máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!