Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika szak, a csoportomb...

Informatika szak, a csoportomból mindenki megbukott, nem tudom mi legyen. Részletesen lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Informatika szakon vagyok, a csoportba 6-an vagyunk, rajtam kívűl mindenki megbukott magyarból, és én egyedül nem tudom folytatni a szakmát, mert nem lehet (11. -es vagyok) Szerintetek ilyenkor mi van? Iskolát kell váltanom? FOgalmam sincsen, hogy mitévő legyek

2016. jún. 10. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs hasonló iskola közelben?
2016. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akik megbuktak, azok még nyáron mennek gondolom pótvizsgára - ha átmennek, megmarad(hat) a csoportod
2016. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem sajnos hasonló iskola nincsen a közelben ezen gondolkoztam én is, de ez nem gond, mert ha arról van szó, akkor keresek egy másik iskolát, csak nem voltam képben azzal, hogy ezzel lehet-e valamit kezdeni hivatalosan, hogy kérvényezhetem-e, hogy folytathassam az utolsó évben. Igen ez így igaz, kedves második válaszoló, reménykedem benne, bár abból kiindulva, hogy hogyan buktam meg év végén, nem nagyon reménykedem, abban, hogy pótvizsgán átengedi őket.( az egyikőjüket 4-es átlaggal buktatta meg, és mivel tanár, meg tudja magyarézni, hogy miért tette)
2016. jún. 10. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!