Cavinton tanulásra?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki? Ha igen milyen a hatása, meddig tart? A Cavinton segithet a tanulásban? Ha lejössz róla megmarad a fejedben az információ? Jobb mint a Ritalin? Olyan válaszokat hogy eszedbe ne jusson, orvos véleményét kérd ki stb. ne irjatok mert ezekre nem vagyok kiváncsi.

2016. jún. 11. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a ginkgo bilobát ajánlom. Nagyon jó agyserkentő hatású, egyetemisták gyakran alkalmazzák vizsgaidőszakban.
2016. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van haszna tanulásra, de szerinte nem kéne azt szedned. Ezt a gyógyszert különböző demenciákban (elbutulást eredményező betegségek)szedik a betegek, mint az Alzheimer, vagy a Parkinson.

Hatását úgy fejti ki, hogy javítja az agyi mikrocirkulációt (több tápanyag, és oxigén jut az idegsejtekhez).


Tanulásra inkább én Gingko bilobát ajánlanék, ha nagyon nem használna, akkor pedig piracetám, vagy piritinol tartalmú gyógyszert.

2016. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
piritinolhoz hogyan lehetne hozzájutni? tudtommal Mo-n nincs forgalomban. piracetamot már próbáltam és szedem is.
2016. júl. 1. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!