Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt a rohadt. Nem tudok...

Azt a rohadt. Nem tudok semmit szóbelire?

Figyelt kérdés

Mi a szarom van?

Úgyérzem mindent elfelejtettem. Ez borzasztó!

Csomó tételt el sem tudok kezdeni, pedig tanultam basszus.

Mit csináltam rosszul????

Holnap után érettségizek. Mi lesz így?:/


2016. jún. 11. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Nyugodj meg, ha tanultál biztosan sikerülni fog. Gondolom stresszelsz es ezért érzed így. :)

Nem tudom mennyire hiszel Istenben, remélem igen, akkor imádkozz és higgyj. :)

2016. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az a durva hogy nem stresszelek. Vagyis félek kicsit, de inkább hatalmas zavarodottság van rajtam. Besokalltam. Szédülök állandóan. Mitől van ez?

Mi ez az egész?

Nem érzem magam stresszesnek,viszont sokszor rosszul voltam ezen a héten.

volt 103-as pulzusom is. Nem fog sikerülni a szóbeli...

2016. jún. 11. 21:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,amikor élesben leszel eszedbe fognak jutni a dolgok :) törire használhatsz atlaszt,magyarra meg szöveggyűjteményt nem lesz gáz,azokban sok minden megvan! Szóbelin meg nem igen lehet megbukni...
2016. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nekem nem a nem megbukás a célom hanem a maxos szóbeli szinte mindenből.

Rohadt rossz.... elegem van

2016. jún. 11. 21:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj , biztos menni fog. Mindenki így érzi a vizsga előtt,hogy nem fog menni és nem tud semmit. Gondolj azokra az emberekre akit szeretsz és belőlük meríts erőt és a legfontosabb,hogy tudd hogy menni fog.
2016. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De nem fog mert mindent elfelejtettem :'(((((
2016. jún. 11. 21:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenki így érez előtte, nyugi. Én is anno úgy mentem oda, hogy úgy gondoltam hogy elfelejtettem mindent, aztán ott előjöttek a fejemből a dolgok. Nem kell ezen agyalnod hogy mit tudsz, ott eszedbe fog jutni, meglátod ;) Hiszen vagy 100 tételt meg kellett tanulnod, most azt te se gondolhatod komolyan, hogy egyszerűen eszedbe jut az összes. Ha csak 1-re kell majd koncentrálnod, akkor lazán menni fog.
2016. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes, hogy most így érzel. Ha nem is érzed a stresszt, azért ott van, hidd el!

De amikor kell, eszedbe fognak jutni a dolgok, ne aggódj!

Sok segédeszköz is van, és rengeteg idő áll majd a rendelkezésedre a felkészülésre! (Amikor én emelteztem a múlt héten, a tételek kihúzása után pár percig csak ültem, és "kipihentem" a stresszt, a bizonytalanságot, örültem, hogy már tudom, mik a tételeim, és hogy menni fog:)

2016. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Indulj neki az esélytelenek nyugalmával!
2016. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem felejtetted el, nyugodj meg. :) Amikor kell, minden elő fog jönni.
2016. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!