Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha csak 5...

Mi van akkor, ha csak 5 percig tudok beszélni a szóbeli érettségin?

Figyelt kérdés
ha a kihúzott tételről csak ennyit tudok, viszont azt tökéletesen elmondom, ilyenkor mondani kell, hogy befejeztem, ennyi volt? mert ugye elvileg 15 perces. És ettől függetlenül lehet 2-es, esetleg 3-as szintű a felelet?
2016. jún. 12. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor általában még kérdeznek
2016. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd a tanár feltesz még kérdéseket arra, amit kihagytál.
2016. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ja hogy a 15 percet végig kell nyomni mindenképp? na ne már..
2016. jún. 12. 13:03
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Ha végeztél, a tanár kérdez. De szerintem simán lehet beszélni 10-12 percet bármiről.
2016. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de basszus az a 10 perc rengetegnek tűnik. jó egy órai feleletben a 10 perc sokszor elmegy hamar, de ez más
2016. jún. 12. 14:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Itt is ugyanúgy el fog menni, nyugi!
2016. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tart feltétlenül 15 percig; ha feleannyi idő alatt kitárgyaltátok a témát az elvárt mértékben, akkor annyi. Aki összeszedetten mindent elmond, és nem a tanárnak kell harapófogóval kiszednie pelőle újabb pontokat, az hamarabb végez. Témától, tantárgytól is függ.
2016. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából itt az lenne a lényeg, hogy a kérdésekre válaszolj és ne rizsázz.

Válaszolj a kérdésekre, utána ha nagyon rá vannak izgulva az időre, fejtsd ki a válaszaidat bővebben.


Szerintem hülyeség a 15 perc.

Ha mindent tudsz, le lehet darálni kevesebb idő alatt is a tételt. Én sose értettem, hogy minek kínlódnak még hosszú perceken keresztül, amikor már mindent elmondtam a témával kapcsolatban. Tiszta időpocsékolás.

2016. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
utolsó: épp ezért kell "rizsával" keverni az elmondottakat, hogy ne kérdezzenek bele, hogy járjon le az idő
2016. jún. 13. 17:54
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha ki akarsz szúrni magaddal, kérdező, ám tedd azt! De ez itt nem a piac, hogy a rohadt paradicsomért is éppúgy ki kell fizetni a kilónkénti árat, mint az egészségesért. Itt nem kilóra megy, a rizsáért nem kapsz tartalmi pontot, sőt: még pontlevonás is járhat az előadásmódra. Ha meg végigrizsáztad az időt, és emiatt nem adtál lehetőséget a tanárnak, hogy kérdésekkel korrigáljon, hát így jártál.
2016. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!